Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het doeboek van Aap & Mol door Gitte Spee Aap en Mol zijn de beste vrienden en ze hebben nu ook hun eigen doeboek! Dit lekkere dikke doeboek zit boordevol activiteiten met Aap en Mol en hun vrienden. Me... »
De toekomst is van ons door Samuel Hanegreefs Het gaat niet goed met ons klimaat. Je hoort in het nieuws steeds vaker over bosbranden, stormen en overstromingen. Toch mogen we optimistisch zijn. Want jonger... »
Hoe word jij social media proof? door Julia van Appeldorn Apps als Instagram, TikTok en Snapchat zijn hartstikke leuk, maar hoe maak je nou een aantrekkelijke feed met de mooiste foto’s en video’s? Hoe kies je een goed... »
Ik hou van dieren door Steve Martin Ben je dol op dieren en droom je van een beroep waarin je met dieren werkt?Als het antwoord JA is, dan is dit boek geknipt voor jou!Kijk een dagje mee met 25 me... »
Ik ben creatief door Susie Hodge Hou jij van kunst of droom je van een beroep waarin je mooie dingen maakt?Als het antwoord JA is, dan is dit boek geknipt voor jou!Kijk een dagje mee met 25 men... »
Ik wil graag helpen door Amanda Learmonth Help jij graag mensen of droom je van een dankbaar beroep?Als het antwoord JA is, dan is dit boek geknipt voor jou!Kijk een dagje mee met 25 mensen die tijdens ... »
Ik ben graag buiten door Carron Brown Ben jij dol op de natuur of droom je van een beroep in de buitenlucht?Als het antwoord JA is, dan is dit boek geknipt voor jou!Kijk een dagje mee met 25 mensen ... »