Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Speel ik met mijn kat, of speelt ze met mij? door Saul Frampton Van de Essays van Michel de Montaigne (1533-1592) wordt wel gezegd dat het het origineelste boek is dat ooit geschreven is. Saul Frampton introduceert deze toeg... »
Zes actuele essays door Herbert Marcuse HERBERT MARCUSE (1898-1979) was een van de belangrijkste denkers van de Frankfurter Schule en haar kritische filosofie en maatschappijtheorie. Zijn werk grijpt... »
Het leerboek van het leven door M. Kojc In dit werk geeft Martin Kojc een praktische wegwijzer om tot zelfinzicht te komen. De psychologie die hij opbouwt is geheel onafhankelijk van kerk of godsdiens... »
De gezichten van de Boeddha door Meino Zeillemaker De Boeddha staat voor ‘verlichting’, en verlichting kent veel gezichten, die bepaald zijn door tijd, geschiedenis, geografie, cultuur, en ontwikkeling. Er worde... »
Anti-Oedipus door Felix Guattari & Gilles Deleuze <p>In ‘Anti-Oedipus’ laten Gilles Deleuze en Felix Guattari zien hoe verlangen centraal staat in onze samenleving. Het is een klassiek maar wild boek, dat veel ... »
Water door René ten Bos Wij zijn omringd door water en bestaan zelf voor een groot deel uit water. Niemand ontkent dus het belang van water. Toch gaan we er onverantwoordelijk mee om. ... »