Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oogst in Herfsttij door Ptj Geurts Deze oogst is een ruime keuze uit een halve eeuw verhalen, dichten, tekenen en aquarelleren. Ook is er een sprookje opgenomen. Enkele verhalen en gedichten zijn... »
Van mijn rugzak een schatkist gemaakt door John Schaap John Schaap is een bekende Utrechter. In de muziekindustrie en bij fans van Hollandse artiesten heeft hij een goede naam door zijn grote kennis van het genre vo... »
James Ensor. Een biografie door eric min Een nieuwe editie van de definitieve biografie bij het begin van het Ensorjaar 2024. Een rebelse belhamel? Een geniale kankeraar? Een mens met een handleiding? ... »
Dat door Bert Nonkes ‘DAT..’ is de tweede bundel columns en korte verhalen van Bert Nonkes. In 2019 debuteerde hij met ‘DUS..’. In zijn boeken schrijft Bert over de kleine en grote ... »
De vrouw van Rembrand door W. Eekhoff Bijzonderheden omtrent het huwelijk van de schilder Rembrand van Rijn met Saske Ulenburgh.... »
De Panter praat door Adriaan Raemdonck, Guinevere Claeys & Johan Faes Adriaan Raemdonck praat als een Panter, lenig en ontembaar, in hoogsteigen maximes. Twaalf postulaten dienen als emblemen om meer dan vijftig jaar kunstgeschied... »
Als sterk zijn de enige optie is door Michelle Joke MichelleJoke (2004) werd ruim 4 jaar extreem gepest. Daarnaast werd ze in 2020/2021 mentaal ziek. Ze kreeg te maken met vele angsten, trauma's, zelfbeschadiging... »
Was het zo door Senad Alić Een indrukwekkend en mooi vormgegeven boek met circa 50 illustraties en kunstwerken door de auteur. Senad kwam na de val van Joegoslavië naar Nederland. Aanvank... »