Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het glas van Casanova door Joris van Casteren Onder de Hollywoodletters sterft Aldous Huxley op lsd, in Delfzijl loopt Simenon een blauwtje, op Jura verbrijzelt een kreeft zowat de hand van George Orwell.Jo... »
21 lessen voor de 21ste eeuw door Yuval Noah Harari In <em>Sapiens</em> boog Yuval Noah Harari zich over het verleden, in <em>Homo Deus</em> over de toekomst; nu laat hij zijn licht schijnen over het heden. Wat z... »
Goudenregen door Vincent Cornelissen 'Uit mijn verwarde gedachten heb ik deze nacht een plan gedestilleerd. Om te voorkomen dat het vervliegt als een half herinnerde droom neem ik mijn iPad om het ... »
Narcisme is a bitch door Jasmijn A. Na de ontmaskering van haar narcistische moeder is Jasmijn zoveel mogelijk boeken gaan lezen over narcisme. Artikelen, nieuwsberichten, ervaringen van lotgenot... »
De kampioen op het witte paard door Elizabeth Letts De Brabantse Harry de Leyer emigreert na de oorlog met zijn vrouw naar Amerika. Het enige wat hij op zak heeft is zijn droom om met paarden te gaan werken. Het ... »