Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het rode gevaar door Ron Broekhart Een autobiografie met hilarische, spannende en ontroerende verhalen uit de jaren '60, '70 en '80, waarin de muzikale ontwikkeling van de auteur de rode draad vo... »
Verzamelde brieven door Rainer Maria Rilke Rainer Maria Rilke, een van de belangrijkste lyrische dichters in de Duitse taal, is bijna honderd jaar na zijn dood nog altijd een veelgelezen dichter en schri... »
De Confetti Stars door Aad 'T. Hart Tweeluik van de boeken: Ho, Adrie...Ho en Ja, waarom niet?Adrie wordt geboren in de Ackersdijkstraat in Rotterdam-Noord en verhuist naar Kreekhuizen. De lezer v... »
Ingooigem door Stijn Streuvels De legendarische Vlaamse schrijver Stijn Streuvels maakte vanaf zijn zeventigste verjaardag de balans op met een autobiografische trilogie. De titels verwijzen ... »
Prison Passport door Stefan Struik Dit boek vertelt het schokkende verhaal van een Nederlander die acht maanden opgesloten zat in een van de meest afgelegen en primitieve gevangenissen van Azië i... »
De ivoren cel door Douwe Draaisma De dagboeken, memoires en brieven in de ruim driehonderd delen Privé-domein zijn geweven van herinneringen. Het geheugen kan ons troosten door momenten van gelu... »
Prison Passport door Stefan Struik Dit boek vertelt het schokkende verhaal van een Nederlander die acht maanden opgesloten zat in een van de meest afgelegen en primitieve gevangenissen van Azië i... »
Pionier en Rebel door Michiel van Kempen Albert Helman (1903–1996) is wel eens “de grootste Surinamer van de 20ste eeuw” genoemd. Hij was de schrijver van een groot en veelzijdig literair oeuvre, met p... »