Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De risicomijdende samenleving door Taco van Hoek Als Nederland tijdens de crisis de economische prestaties van België had kunnen evenaren dan lag ons nationaal inkomen nu 25 miljard hoger, hadden we inmiddels ... »
DE GOUDEN HEFBOOM door Jan de Vries Geld verdienen op de beurs?Dat kan natuurlijk. Dagelijks zijn veel mensen daarmee bezig. Maar het kan nog leuker!Waarom zou je voor aandelen je eigen geld riske... »
De gesubrogeerde verzekeraar in het schadeverzekeringsrecht door Peter van Zwieten Dit proefschrift gaat over de rechtspositie van de gesubrogeerde verzekeraar in het Nederlandse schadeverzekeringsrecht. De centrale vraag is in hoeverre de hie... »
Hoofdzaken schenk en erfbelasting door J. Beers In de adviespraktijk speelt de schenk- en erfbelasting een steeds belangrijkere rol.Veel erflaters in spe realiseren zich dat bij hun overlijden afgerekend zal ... »