Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De aanslag die onze levens veranderde door Bahram Sadeghi ‘De aanslag die onze levens veranderde’ van Bahram Sadeghi laat zien hoe een gebeurtenis waar je niets mee te maken hebt de loop van je leven kan bepalen. Sadeg... »
Een geschiedenis van de wereld in acht plagen door Jonathan Kennedy Microben hebben de loop van onze geschiedenis bepaald,van de overwinning van Homo sapiens op de neanderthalerstot de opkomst van het kapitalisme
De geest van Boerhaave door Luuc Kooijmans Tijdens zijn werk aan de biografie van de beroemdste arts van de achttiende eeuw, Herman Boerhaave, raakte Luuc Kooijmans verzeild in de bizarre geschiedenis va... »
Dorestad door August Willemsen Dorestad was in de Karolingische tijd de grootste stad van Nederland. Strategisch gepositioneerd, met een langgerekte haven en een paar duizend inwoners was het... »