Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Uit sterrenstof gemaakt door Wil van den Bercken <p>In ‘Uit sterrenstof gemaakt’ laat Wil van den Bercken zien dat nieuwe ontdekkingen in de kosmos de vraag naar God een nieuwe urgentie geven. Deze studie onde... »
Liefde is licht door Simone Weil <p>In de essaybundel ‘Liefde is licht’ houdt Simone Weil haar lezers confronterend een spiegel voor. Aan de hand van filosofie, Griekse mythen en Bijbelse verha... »
Liefde is licht door Simone Weil <p>In de essaybundel ‘Liefde is licht’ houdt Simone Weil haar lezers confronterend een spiegel voor. Aan de hand van filosofie, Griekse mythen en Bijbelse verha... »
WERKEN door Efrem De Syriër, heilige & Theodora Portaïssida, moniale »
Geloof en wetenschap door Johan Temmerman De gelaagdheid van de verhouding tussen religie en wetenschap in de seculiere samenleving is complex. Tussen geloven en weten loopt een lange liaison; verschill... »
De mens denkt zich God door Bart Crevits Onze maatschappij is in constante flux. De steeds toenemende globalisering, brengt des te meer onze verschillen aan het licht. Een van de moeilijkste maar tegel... »
Van God spreken door Job van Schaik & Wouter Slob Waarom zou je nog geloven? Het atheïsme is tegenwoordig het dominante perspectief van waaruit we betekenis geven aan ons leven. Althans, zo lijkt het. In dit bo... »
365 meditaties van Henri Nouwen door Henri Nouwen <p>Dit boek met dagelijkse meditaties, samengesteld uit de spirituele nalatenschap van Henri Nouwen, helpt om een spirituele houding te vinden in vertrouwelijke... »