Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Weten te geloven door Frits Lourens Ik geloof in roze biggen, want ik weet dat ze bestaan. Als God bestaat zou ik dat willen weten. Dan geloof ik in God, zoals ik in roze biggen geloof.Dit boek is... »
Zelfhandhaving door Herman Hummels ‘Het bestaan’ begrijpen is een onmogelijke opgave. Maar je kunt er wel een model van maken: je kunt er een mening over hebben. ‘De evolutie’ is zo’n model. In h... »
Zelfhandhaving door Herman Hummels ‘Het bestaan’ begrijpen is een onmogelijke opgave. Maar je kunt er wel een model van maken: je kunt er een mening over hebben. ‘De evolutie’ is zo’n model. In h... »
Darwin in de stad door Menno Schilthuizen In 'Darwin in de stad' laat bioloog en hoogleraar Menno Schilthuizen zien hoe verstedelijking de evolutie van de natuur en dieren stuurt. In de toekomst leeft i... »
Het verhaal van onze voorouder door Richard Dawkins <p>Richard Dawkins en Yan Wong nemen ons mee op een opwindende, omgekeerde reis door vier miljard jaar evolutie, van de hedendaagse mens terug naar de microbiël... »
Code oranje voor het leven op aarde door Allerd Stikker CODE ORANJE VOOR HET LEVEN OP AARDE zet de innovatieexplosie van heden ten dage in het perspectief van de evolutie. Hiermee boort Allerd Stikker een nieuwe laa... »
FEITEN & FICTIE door Alias Pyrrho Als er al een alomvattende opdeling van de werkelijkheid te maken is, dan is het wel in zijn en schijn, ofwel in feit en fictie. Het menselijk denken lijkt inge... »
DE POSITIE VAN WAARDEN IN HET COGNITIEVE SYSTEEM door Alias Pyrrho Had Nietzsche gelijk toen hij schreef dat alles door het oog van waarden gaat? Wat bedoelde hij met alles? Betekent het dat alle mentale kwaliteiten onderworpen... »