Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beschadigde tijd door Simone Foekens <p>Ties is na zijn scheiding niet bewust op zoek naar een nieuwe relatie, maar dan ontmoet hij Linda. Er is echter één probleem: Linda wil absoluut geen kindere... »
Alleen door Greetje van den Berg <p>Gerben voedt na de dood van zijn vrouw hun tweeling alleen op en runt daarnaast zijn bouwmarkt en woonwinkel. Hij krijgt hulp van medewerker Heleen en Gerben... »
Wat eens was door Catalijn Claes <p>Miebet heeft het na de dood van haar man niet breed. Ze woont met haar drie kinderen in een klein huurhuisje in een achterstandswijk en werkt als wasvrouw vo... »
Durf te leven door Jolanda Dijkmeijer <p>Rosalie heeft een auto-immuunziekte en daardoor kost alles haar meer moeite. Als haar contract niet wordt verlengd, gaat ze op zoek naar een nieuwe baan, maa... »
De kracht van de liefde door Mary Schoon <p>Gard Donkers woont met zijn vader en twee broers in een plaggenhut op de hei. Als hij in de turf gaat werken, ontmoet hij de dochter van de grote vervener, E... »
Op roze wielen door Olga van der Meer <p>Lorraines leven verandert in één klap als ze wordt aangereden door een vrachtwagen en nooit meer kan lopen. Het voelt alsof ze haar zelfstandigheid volledig ... »
Vlucht naar München door Marja van der Linden <p>Lisa's leven verloopt volledig volgens plan: ze is jong, heeft een goede baan en een leuke vriend – totdat ze erachter komt dat hij getrouwd is met een ander... »
Een uitgestoken hand door Thea Zoeteman <p>In 'Een uitgestoken hand' van Thea Zoeteman, het derde deel van de Nicolet-trilogie, moet Nicolet leren leven met haar ex-man met een narcistische persoonlij... »
Zij van Keijzer door Mary Schoon April 1940: net als Suzan haar plek gevonden heeft als boerin, breekt de oorlog uit. De pastoor vraagt haar twee Joodse kinderen op de zolder te verbergen en Su... »
Ik heet Suzan Brand door Mary Schoon Tilly Tod is het weesmeisje dat haar leven in eigenhand heeft genomen. En nu gaat ze trouwen! Trouwen met de man die stapelverliefd op haar moeder was, maar dez... »