Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Warmonds toponymisch woordenboek (3e druk) door Mathieu Fannee In de middeleeuwen hadden landerijen, wegen of wateren rondom het dorp Warmond allemaal een eigen naam. Net als de straatnamen van tegenwoordig duidden deze nam... »
De strijd om vlaanderen door Guy Bleyaert We volgen het verhaal van een Vlaamse krijger genaamd Robert van Renesse. Afstammend van een Vlaamse adellijke klasse verloor hij zijn vader die sneuvelde in de... »
België door Guy Vanthemsche & Roger De Peuter Is België een kunstmatige staat uitgedacht door de Europese grootmachten? Of bestaat er zoiets als een 'Belgische identiteit' met oude en diepe wortels? Voor ee... »
Zo maar een Hollander door Oscar J. Huf Na het lezen van de handgeschreven memoires van mijn vader, wilde ik deze niet verloren laten gaan en heb ze uitgewerkt tot een aangrijpend verhaal over het lev... »