Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» »
 



Omgaan met diversiteit
Omgaan met diversiteit door E. van Mechelen-Gevers & M. van der Burgt
<p>Dit boek geeft assistenten in de gezondheidszorg kennis over specifieke doelgroepen, zoals ouderen, kinderen, laaggeletterden, mensen met een verstandelijke ... »
 
 
 
 
 

Het gezicht van pijn
Het gezicht van pijn door Anouchka Desmet
Elk kind ervaart pijn anders Uit het leven gegrepen Waarom vragen Aziatische patiĆ«nten zelden pijnstilling, terwijl mensen uit de mediterrane wereld liefst zo s... »
 
 
 
 
 

Kosten van sportblessures in Nederland gemeten
Kosten van sportblessures in Nederland gemeten door C. Stam, H. Toet & M. Panneman
... »
 
 
 
 
 

Effecten van preventieve poliklinisch-geriatrische interventie
Effecten van preventieve poliklinisch-geriatrische interventie door M.J. Haveman & V.J.J. Schrijnemaekers
... »
 
 
 
 
 

Fenomenologie en epidemiologie van stotteren
Fenomenologie en epidemiologie van stotteren door Ronny Boey
 »
 
 
 
 
 

Uitleg in beeld bij Geef me de 5
Uitleg in beeld bij Geef me de 5 door Colette de Bruin
Deze map dient als visuele ondersteuning voor oudersbegeleiders die uitleg geven over autisme aan de hand van de methodiek Geef me de 5 Het formaat is A4. De 22... »
 
 
 
 
 

Actuele themata uit de psychomotorische therapie
Actuele themata uit de psychomotorische therapie door
jaarboek 2002... »