Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Gehecht door Tara Kant Ik haat slappe handjes, zeker van iemand die zo aan mijn borsten gaat zitten en een zinnige uitspraak moet doen over mijn gezondheid. Een ferme handdruk vind ik... »
Een kort leven lang door Piet van Sabben “…de steile wand, als ik ooit zoiets zou kunnen zien. Voorlopig deed ik het met de verhalen van mijn zusje waarvan ik verzadigd was en die ik steeds weer zo lev... »
Geboortegeschenk door Irma Suijkerbuijk-van Gameren ‘Weet dat je hoogbewustzijn geen vloek is, maar een geboortegeschenk, Irma.’
‘Een geboortegeschenk?’, vraag ik verwonderd.
Vooralsnog voelen mijn ervaringen n... »
Sexy selfies door Maria Genova Als je niet met mij naar bed gaat, zet ik je naaktfoto op alle pornosites…’ Het sturen van een sexy foto naar je vriendje lijkt heel onschuldig, maar een gedeel... »
Hanna door Magali Jeger ‘Hanna, je bent helemaal gestoord, ik wil hier geen woord meer over horen!’ Reis terug naar het Amsterdam van 1941 en maak kennis met Hanna, een jonge Joodse vr... »
Twee draadjes in mijn hoofd door Jola G.B. Prinsen Marti de Brouwer, voormalig raadslid en bekende Tilburger, leeft onbezorgd met vrouw en kinderen. Hij heeft een mooie maatschappelijke carrière en zet zich in v... »
Zonder verwachting door Eveline Broekhuizen 'Wil je kinderen?’ Evelines antwoord op die vraag is tot haar 26ste steevast ‘nee’. Tot het leven een ruk aan het stuur geeft. Letterlijk. Na een auto-ongeluk w... »