Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De open samenleving en haar dieren door Janneke Vink De wetenschap is helder: dieren hebben gevoel en bewustzijn. Ze hebben, net als menselijke dieren, bepaalde elementaire belangen. De roep om deze belangen mee t... »
Wijsheid in de Waanzin door Erik Nagtegaal Wat is waanzin? En wat is autisme? Hebben beide fenomenen een relatie met elkaar? Kan en mag men filosoferen als men waanzinnig en / of autistisch is? Wat omvat... »
De liefdesrelatie door Evert Beyers Wat vertelt een liefdesrelatie ons werkelijk over onszelf? In De liefdesrelatie – een pad naar volwassenheid onderzoekt Evert Beyers hoe relaties niet alleen ee... »