Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het topstuk door MakersRadio Als je als kunstenaar wordt gewaardeerd door een kenner, dan is je kostje gekocht. In <i>Het topstuk</i> onderzoeken Richard den Haring en René van Es de opkoms... »
De grote plasticshow door MakersRadio We ademen plastic in, want zo ver is het al gekomen. Ook in de lucht zwerven deeltjes plastic, evenals in de zee, in de grond en ook in ons voedsel. Dieren gaan... »
Stukjes door Rob van Spanje Rob van Spanje zijn derde bundel heeft de toepasselijke titel STUKJES. 65 columns over van alles en nog wat. Soms met een lach of een traan, altijd met verbazin... »
Dooie boel door Janneke Leber Een auteur met mediamieke talenten. Een medium dat kan schrijven. Janneke Leber is het allebei. Janneke neemt je mee in haar dagelijkse praktijk. Verhalen met e... »
Best tof! door Paul Dolhain Paul Dolhain (1977) spreekt sinds 2014 columns in op L1 Radio. In deze columns blikt hij terug en vooruit op het nieuws. Kritisch, met een flinke knipoog. In ok... »
Spuitluiers, slaapgebrek en onvoorwaardelijke liefde door Marcel Langedijk <i>‘Baby’s roken lief en teder, ja, absoluut heel schattig allemaal, maar als je even niet oplette, kwamen er onvoorstelbare hoeveelheden ontlasting en braaksel... »