Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Handleiding LAGKO door A.M. Weterings & P.M. Van den Bergh De LAGKO is een screeningsinstrument voor hulp bij de opvoeding in (pleeg)gezinnen met kinderen van 1 t/m 15 jaar. Het instrument bestaat uit een gedragsvragenl... »
Koester je relatie door K.P. Dotterweich Koester je relatie - Kass Perry Dotterweich Misschien hebben jij en...... »
De plutoiden door Saskia van Vliet Vlak na de eeuwwisseling werd er nieuw licht geworpen op het ruimtelijk gebied rondom Pluto. Astronomische ontwikkelingen hebben door de ontdekking van nieuwe p... »
De verwarde mens door Jaap Hiddinga Jaap Hiddinga
De verwarde mens
Zin en betekenis van psychische stoornissen
De hersenen besturen niet alleen onze lichaamsfuncties, maar be loeden ook ons gevoel... »