Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Populaire boeken

 
» » »
 



ADCN jaarboek 2014
ADCN jaarboek 2014 door Joris van Elk & Marcel Kampman
 »
 
 
 
 
 

Erik Saelens gebrandmerkt
Erik Saelens gebrandmerkt door Erik Saelens
 »
 
 
 
 
 

Show me the money
Show me the money door Marcel Beerthuizen
Show Me The MoneyVerhalen over de jacht op geld.Over het boekWie is er niet op zoek naar geld? Iederéén is op zoek naar geld. Sportclubs, musea, muziekfestivals... »
 
 
 
 
 

Facing the retail reality
Facing the retail reality door Dirk van Eunen, Erica Twigt & Rene Spaanderman
 »
 
 
 
 
 

Carat mediafeitenboekje Nederland
Carat mediafeitenboekje Nederland door E.G. Rietberg
 »
 
 
 
 
 

De act factor
De act factor door Tim den Heijer
Merken maken reclame om resultaat te behalen. Zo makkelijk als dat klinkt, zo moeilijk is het in de praktijk van vandaag. Adverteren en communiceren is niet mee... »
 
 
 
 
 

Privacy bestaat niet
Privacy bestaat niet door Peter Olsthoorn
Peter Olsthoorn geeft in een persoonlijk relaas een overzicht vanalle aspecten rondom privacy. Vanuit het perspectief van de marketeer,vanuit dat van de overhei... »
 
 
 
 
 

Reclame in Indie
Reclame in Indie door Maartje Brattinga
 »
 
 
 
 
 

De top 500+ adverteerders.12
De top 500+ adverteerders.12 door
 »
 
 
 
 
 

Adformatie bureaubijlage
Adformatie bureaubijlage door
Dit boek is nog niet in productie genomen; de verschijningsdatum is derhalve nog niet bekend<br/>... »