Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Greenman door Jaap Dirkmaat ruben heeft het niet gemakkelijk. hij is niet zoals anderen. hij geeft niets om snelle scooters en hippe kleding. ruben maakt liever een lange boswandeling.door... »
Fijne vrienden door Margreet de Heer Ter gelegenheid van het thema van de Boekenweek 2012<br/>zeven bijzondere vriendschappen:<br/>* Koningin Juliana en Greet Hofmans: een koninklijke<br/>vriendsch... »
Wetenschappen in beeld door Margreet de Heer Wat is Weten? En wat is Wetenschap?<br/>Margreet de Heer brengt deze zoektocht in een nieuw stripboek levendig en kleurrijk in beeld.<br/><br/>In een chronologi... »
Robin door Sjoerd Kuyper, G. Dosimont & C. Mennen A Historical Adventure Novel... »
Religie in beeld door Margreet de Heer Na het succes van Filosofie in beeld komt Margreet de Heer met een nieuw stripboek. Onderwerp is deze keer het fenomeen religie.<br/><br/><br/>Stripmaakster Margreet de Heer brengt vanuit haar achtergrond als domineesdochter en theologe de vijf grote wereldreligies en de eigentijdse spiritualiteit in beeld en onderzoekt waarom religie toch zoÂn gevoelig onderwerp is. »
Filosofie in beeld door Margreet de Heer Denken, wat is dat eigenlijk...? En hoe onderscheidt dat Denken ons van (andere) dieren?<br/><br/>Nu we toch aan het nadenken zijn, wat is Werkelijkheid eigenli... »