Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hondje Hond door Ben Snijder Hondje Hond is het tweede boek van de in Groningen geboren Ben Snijder. Ben is meer als 40 jaar werkzaam geweest in diverse regionale dierenspeciaalzaken en doo... »
Duifje Duif door Ben Snijder Duifje Duif is het eerste boek van de in Groningen geboren Ben Snijder.Ben is zelf een fanatiek duivenliefhebber en kwam zodoende op het idee voor zijn eerste k... »
Zoveel prikkels! door Hanneke de Jager <h1 style="font-weight: 400;"><strong>Zoveel Prikkels!!</strong></h1><h2 style="font-weight: 400;"><strong>Voor alle kinderen die moeite hebben met dagelijkse p... »
Kort en klein door J. Blaauw In ‘Kort en Klein’ zijn vijftig korte verhalen van J. Blaauw gebundeld, over de heer Vonk, ‘praatjesmaker en brokkenpiloot’. Met de korte verhalen van J. Blaauw... »
Peppa's nieuwe huis door Neville Astley <p>Een vrolijk en herkenbaar Peppa Pig flapjesboek over verhuizen, gezinsuitbreiding en wennen aan iets nieuws. In 'Peppa's nieuwe huis' is er groot nieuws: doo... »
Het Sterrenglansmeer en andere verhalen door <p>Een spannende omnibus met drie magische avonturen uit de populaire serie Unicorn Academy. In 'Het Sterrenglansmeer en andere verhalen' dreigt grimmagie de wa... »
De Ontsnapping door <p>'De Ontsnapping' is een interactief Bluey-geluidenboek met maar liefst 18 geluiden. In 'De Ontsnapping' zijn Bluey en Bingo onderweg naar Oma. Wanneer ze ont... »