Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De magische wereld van draken door Cecile Roumiguiere Draken zijn legendarische wezens. Of ze nu kunnen vliegen, vuur spuwen,een schat bewaken, goed zijn of slecht: fascineren doen ze altijd!In dit boek ga je samen... »
Nehalennia door Martinus de Kam Het laatste offerZeeland, 275 jaar n. Chr. De 14-jarige Freio moet voor de boerderij van zijn ouders zorgen en zijn familie beschermen tegen plunderaars. Zijn v... »
500gr. gehakt door Ben Kuijpers <p><strong>Sinds drie generaties is slagerij Kuijpers een gevestigde naam in het Limburgse Maasmechelen.</strong> Raymond Kuijpers begon zijn bedrijf op de Jose... »
Die daar door Geurt van Donkelaar & Mirte Stut Dit stevige prentenboek is het ideale aanwijsboek voor dreumesen. Een aanwijsboek is een leuke manier om woordjes met je kindje te oefenen. Je peuter leert de w... »
Kimmie en Ko in Madagaskar door Edwin van Rossen Kimmie en Ko gaan op ontdekkingsreis door Madagaskar en ontdekken de vele bijzondere dieren die er leven. Zo maken ze kennis met de kleinste kameleon ter wereld... »
Fanti door Vivian den Hollander <p class="MsoNormal">Alles is spannend als je bijna vier bent en gaat verhuizen. Een nieuwe kamer, een nieuwe buurt met allemaal nieuwe mensen… Gelukkig ontmoet... »
TWITTERENDE TUINVOGELS door Johan Zwerver Een dispuut over het geluid dat de tuinvogels produceren, dreigt de eendracht binnen de dierengemeenschap in de streek rond Dhanwar, diep in de Indiase jungle, ... »
Op je sokken door de supermarkt door Judith De Groot Joris houdt niet van voetbal, niet van druk doen en niet van stoerdoenerij. Hij heeft de laatste tijd dan ook weinig vrienden. Hij heeft wel een vriendin, Jet, ... »