Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Gelaarsde Kat door Efteling Een molenaarszoon erft van zijn vader een kat die kan praten! Deze bijzondere kat heeft hele mooie toekomst plannen voor zichzelf en de zoon, die hij omdoopt to... »
Roodkapje door Efteling Roodkapje woonde met haar moeder aan de rand van het bos. Op een dag werd grootmoeder, die in het bos woonde, ziek. Roodkapje ging haar een mand met lekkere din... »
De rode schoentjes door Efteling Karen was een arm meisje dat moest bedelen op straat. Op een koude dag stopte een oude dame in een koets. Karen mocht mee naar haar huis en er voor altijd blijv... »
Bumba gaat naar school door Inge Laenen 1 september. Bumba is blij dat hij weer naar school mag. Een nieuwe juf, spannende dingen leren, knutselen, turnen,… en natuurlijk zijn vrienden terugzien! Hoe ... »
De wolf en de zeven geitjes door Efteling Er was eens een lieve moedergeit met zeven kinderen. Ze woonde in een leuk huisje in het bos. Daar konden de jonge geitjes heerlijk buitenspelen. Behalve als hu... »
De Indische waterlelies door Efteling Er was eens een lelijke heks met een prachtige gouden stem. Maar de heks wilde ook mooi zijn. Net zo mooi als de maanfee en haar sterrenkinderen. Ze wilde hun s... »
Klein Duimpje door Efteling Er was eens een arme houthakker, die een vrouw en zes zonen had. Het gezin was zo arm dat de ouders besloten om de kinderen achter te laten in het bos. De klein... »
Bumba : puzzelboek 2022 door Dit is een 2-in-1 boek! De linkerpagina leert je tellen en op de rechterpagina zit een puzzel met hetzelfde aantal puzzelstukken. Als je alle puzzels hebt gemaa... »
Tafeltje dek je, Ezeltje strek je door Efteling Er was eens een arme kleermaker met drie zonen. Op een dag trokken de jongens de wijde wereld in om een vak te leren en geld te verdienen, want de kleermaker ha... »
De nieuwe kleren van de keizer door Efteling Er was eens een keizer die erg ijdel was. In plaats van het land te regeren, stond hij de hele dag voor de spiegel. Op een dag stonden er twee wevers aan de poo... »