Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De tien geboden voor het brein door René Kahn We zorgen voor ons hart, onze spieren, ons lijf. Waarom zouden we niet hetzelfde voor onze hersenen doen? Ons brein is immers minstens zo belangrijk voor ons fu... »
Wat is gek? door Frans Brinkman & Paul van Hoek De vraag 'Wat is gek?' wordt meestal normatief beantwoord. De tegenvraag 'Wat is normaal?' onderstreept dat. De auteurs willen zo normaal mogelijk doen over psy... »
Verder met kwartiermaken door Gezien worden, meedoen in de wereld, ertoe doen: het zijn heel gewone menselijke verlangens. Maar vaak onhaalbare doelen voor mensen die om wat voor reden dan o... »