Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik ben oké! door Zoeren van Sylvia Dit leuke full-colour werkboek werd speciaal geschreven en samengesteld voor hooggevoelige en hoogbegaafde kinderen van zeven tot en met tien jaar. De kinderen ... »
Ik voel me oke! door Sylvia van Zoeren Dit werkboek is speciaal gemaakt voor (hoog) sensitieve en prikkelgevoelige kinderen van vijf tot zeven jaar.Met dit werkboek kunnen kleuters en vroege leerling... »
Kiki tovert met reiki door Adelheid Van Driel-Van Alphen, Edith Hagenaar & Wanda Bijster-Smit 'Wat deed je daar eigenlijk?''Oh, niets' zegt Kiki. Ze wil er niet over praten. Althans, niet met iemand die ze niet kent. Het is een tijdje stil. Maar dan zegt... »
Ik ben door Kristina Tracy & Wayne Dyer Misschien de belangrijkste les die je in je leven kunt leren is de boodschap dat God niet ergens in de verte is, en zelfs niet naast ons staat. Met andere woord... »
Feesten ver weg en dichtbij door Rebecca Rissman Feesten ver weg en dichtbij laat kinderen kennismaken met een aantal feesten die in verschillende gebieden van de wereld gevierd worden. De kinderen leren dat s... »
Chanoeka door Nancy Dickmann De boeken in de serie Wereld vol feesten! laten kinderen kennismaken met een aantal feesten die over de hele wereld bekend zijn. Met eenvoudige teksten en prach... »
Ramadan en Suikerfeest door Nancy Dickmann De boeken in de serie Wereld vol feesten! laten kinderen kennismaken met een aantal feesten die over de hele wereld bekend zijn. Met eenvoudige teksten en prach... »
Divali door Nancy Dickmann De boeken in de serie Wereld vol feesten! laten kinderen kennismaken met een aantal feesten die over de hele wereld bekend zijn. Met eenvoudige teksten en prach... »
Chinees Nieuwjaar door Nancy Dickmann De boeken in de serie Wereld vol feesten! laten kinderen kennismaken met een aantal feesten die over de hele wereld bekend zijn. Met eenvoudige teksten en prach... »