Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een vleugje Japan door Teresa Fisher Wist je dat gekookte sprinkhanen met sojasaus lekkernijen zijn in Japan? Lees welke snoepjes bij het Shichigosanfeest geluk brengen en probeer de recepten uit z... »
Wij zijn big data door Nart Wielaard & Sander Klous Met een voorwoord van Viktor Mayer-Schönberger, coauteur van De big data-revolutie<br/><br/><br/>Alles is meetbaar, van onze hartslag tijdens een rondje joggen ... »
Ben ik dan een slechte mama? door Patsy Kerkhofs Samen met haar man en twee guitige dochters lijkt Patsy een doorsnee leven te leiden. Haar kinderen zijn grappig, sociaal, hulpvaardig en beleefd. Kinderen uit ... »
De Marokkanenpaniek door Abdessamad Bouabid Nederlanders met een Marokkaanse migratieachtergrond zijn steeds vaker succesvol op domeinen als onderwijs, arbeidsmarkt en huisvesting. Tegelijkertijd ervaren ... »