Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Haptotherapie door Vereniging Van Haptotherapeuten Vvh »
Doodgewoon door Lies Scaut Rouw en dood bespreekbaar voor kinderen Hoe gaan kinderen om met afscheid en verdriet? Hoe praten we met hen over een overlijden? Hoe help je kinderen in hun r... »
Bang voor kanker door Goedele van Edom Hoe angst bij kanker verlichten? Kanker wordt steeds meer een chronische, behandelbare ziekte. Toch is het nog altijd de belangrijkste doodsoorzaak in de wester... »
Fysiotherapie bij peesaandoeningen door <Text textformat="02"><p>Dit boek beschrijf de meest voorkomende peesaandoeningen van de onderste extremiteit. Van iedere aandoening wordt een voorbeeldcasus be... »