Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Premananda Satsang door Sri Swami Premananda Interview met een Oosterse Meester<br/><br/>"Je niet gekwetst voelen is de eerste stap in spiritualiteit. Het is heel moeilijk om andere mensen te veranderen, maar jezelf kan je veranderen als je goed je best doet. Maak je geen zorgen over wat anderen zeggen of denken. »
Boeddhisme in het dagelijks leven door Chöje Lama Yeshe Losal Rinpoche Hoe kun je de boeddhistische levenswijze praktisch toepassen in het dagelijks leven?In zijn directe, nuchtere down-to-earth-stijl slaagt Lama Yeshe erin om deze... »
Het Theater van Bewustzijn door Bas Huygen Dit boek is een ontdekkingsreis samen met de schrijver op het snijvlak van persoonlijke én spirituele ontwikkeling. Het boek laat de lezer letterlijk ervaren ho... »
Een How To'tje naar Bewustzijnsverruiming door Paloma Manduapessij Spiritueel ontwaken, of anders gezegd, de Zelfrealisatie gaat over het belichamen van de vraagstelling: Wat en hoe draag ik bij aan de harmonie van het leven?He... »
Een dag uit het leven van een eendagsvlinder door Monique van den Boogaard Een sprookjesboek met 25 verhalen en kleurige aquarellen over dieren als inspirerende levenskunstenaars.De auteur en illustrator Monique van den Boogaard (1960)... »