Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een veulen op de manege door Britt Dekker <p>In 'Een veulen op de manege' maakt Britt Dekker zich zorgen over haar paard George. Hij is nerveus en niet zichzelf. Eve, de lieve bruine merrie, krijgt binn... »
Mijn droompaard Storm door Sarah Lark Jessie en haar moeder gaan op zoek naar een nieuwe manege. Tijdens hun zoektocht raakt Jessie afgeleid door een wel heel knappe jongen met mooie krullen… Ondert... »
Op het potje door Guusje Nederhorst Woezel & Pip helpen met zindelijkheidstraining.Woezel en Pip willen Koala iets leren. Maar wat hebben zenou meegenomen? Is het een pet of een badje? Het is eenp... »
VROUWTJE TAMARINDE door Pieter Nelletje Eén van mijn gedichten kreeg enkele jaren geleden de volgende BEOORDELING van de Turing Gedichtenwedstrijd: 'Dit gedicht is een mooi voorbeeld van de werking va... »
Er kwam een krokodil logeren door Harmen van Straaten Het is avond en de bel gaat. ‘O, nee hè,’ zegt papa, ‘vast weer een pakje voor de buren. Die zijn écht nooit thuis!’ Tim gaat kijken. Voor de deur staat een gro... »
Trippel & Trappel trappen de kat op z'n staart door Harmen van Straaten Trippel en Trappel trappelen trippelend op de trap.
‘Trippel,’ zegt Trappel tegen Trippel, ‘als jij nu eens vliegensvlug vooruit de kamer in vliegt? Vliegensvlu... »