Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De pont van kwart over zeven door Gerard van Westerloo Gerard van Westerloo maakte vanaf de jaren zeventig spraakmakendereportages voor het weekblad <em>Vrij Nederland</em>, waaronder‘De vlucht in de stacaravan’, ‘D... »
Apocalyps in kunst door De verschrikkingen van de eindtijd zijn een steeds terugkerend thema in kunst en religie.<br/>Dit boek peilt de apocalyptische stemming in de hedendaagse film, ... »
Onder kunsthistorici door Met het thema 'verleden, heden en toekomst' viert de Vereniging van Nederlandse Kunsthistorici (VNK) in 2014 haar 75-jarig bestaan. De VNK vertegenwoordigt als... »
Heilige plaatsen door Deze rijk geïllustreerde catalogus bij de tentoonstellling 'Heilige Plaatsen' vertelt over het belang van heiligdommen in het jodendom, het christendom en de is... »
Kinderprenten, centsprenten, volksprenten, schoolprenten door Aernout Borms, Jo Thijssen & Nico Boerma Eeuwenlang waren kinder- en volksprenten met voorstellingen van Luilekkerland, Tijl Uilenspiegel, abc's en Sint-Nicolaas niet weg te denken uit de Nederlandse s... »