Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De essentie van tao is: Âwat makkelijk gaat, is goed,Â
en dit is het uitgangspunt van dit boek.
Zegt Tswang... »
Zelf over het Levenseinde beschikken door T. Vink Opzet van deze publicatie is om op toegankelijke wijze inzicht te verschaffen in de praktijk van het zelf beschikken over het levenseinde. Daartoe zijn een aant... »
Wordt vervolgd door T. Vink Iemand tegen zijn wil in leven houden, is net zo erg als hem vermoorden, aldus het aan Horatius en zijn Ars Poetica ontleende motto van dit boek.
Hartstochtelijk leven door Osho Hoe diep wil je gaan met je leven?
Het lijkt aantrekkelijk om uitbundig alle uitdagingen van het leven tegemoet te treden, maar durf je alle risico's daarvan aa... »
Chirurgie en technologie door T. Wobbes In dit boek wordt het dagelijkse handelen van de chirurg en zijn technologische omgeving geanalyseerd aan de hand van opvattingen van denkers die zich met de fi... »
Levensvragen door H. Jochemsen & J. Timmerman-van Rhee een christelijke visie op geestelijke zorg in de terminale palliatieve zorgverlening met een handreiking voor zorgverleners... »
Schatgraven door N. van Bodegraven Wat zijn de schatten in jouw leven? Welke mensen zijn belangrijk voor je? Hoeveel betekenen dieren voor je? Wie zijn je helden en waarom? Hoe ga je om met iets ... »
Weg van de natuur door E. Arnolds leidraad voor natuurbeleving en natuurbeschouwing. Weg van de natuur behandelt de vervreemding van de westerse mens van de nat...... »