Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Argentinië door National Geographic Reisgids National Geographic Reisgids Argentinië is een exclusieve gids met sublieme fotografie die u meeneemt naar de bekende en minder bekende bezienswaardigheden. De ... »
Suriname door Diederik Samwel In deze reisgids schetst Diederik Samwel een genuanceerd beeld van Suriname. Dat van de overweldigende natuur, machtige rivieren en zeldzame zoogdieren, vogels ... »
Buenos Aires door Meik Unterkötter ANWB Extra reisgids Buenos Aires – Argentinië Beleef Buenos Aires met de nieuwe reisgids ANWB Extra Buenos Aires! De kennismaking met Buenos Aires kan overweldi... »
Bolivia door Marja Kusters Dit e-book is een text-only versie van de reguliere reisgids. De gids is wel voorzien van kaarten maar bevat geen foto's.Wie door Bolivia reist, treft geen mass... »
Peru door Marja Kusters Dit e-book is een text-only versie van de reguliere reisgids. De gids is wel voorzien van kaarten maar bevat geen foto's.Peru is een land van extremen. Landscha... »
Peru door Marja Kusters <p>Peru is een land van extremen. Landschappen variëren van een woestijnachtige droogte tot uitgestrekte regenwouden en de hoge toppen van het Andesgebergte. Oo... »
Argentinië door Marcel Bayer <p>Hoezeer de Argentijnen ook blijven worstelen met hun recente verleden en de economie, het blijven échte latino's. Bij tijd en wijle melancholisch en emotione... »
Suriname door Harry Schuring ANWB Extra reisgids Suriname Ontdek Suriname met de compacte reisgids ANWB Extra Suriname! Voor Nederlanders blijft Suriname een comfortabele mix tussen exotisc... »
Colombia door Marcel Bayer <p>Strategisch gelegen als poort tot Zuid-Amerika, met kusten aan twee oceanen, is Colombia een aangename verrassing. Het landschap wordt grotendeels gevormd do... »
Colombia door Marcel Bayer Dit e-book is een text-only versie van de reguliere reisgids. De gids is wel voorzien van kaarten maar bevat geen foto's. Strategisch gelegen als poort tot Zuid... »