Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moeder Aarde en Meneer Maan gaan op reis door Marijke van Os Onderweg ontmoeten ze twee ruimterobots en met z'n vieren gaan ze op zoek naar het einde van het heelal. Maar of ze het vinden...?Met kleurrijke tekeningen neem... »
Kleur mee met nijntje door Dick Bruna <p>Nijntje is dol op fietsen, rolschaatsen en vooral op kleuren in 'Kleur mee met nijntje'! Doe je met haar mee? Pak je potloden en beleef veel plezier.
Wat is... »
Nijntjes kleurblok door Dick Bruna <p>Nijntje heeft haar kleurpotloden en haar kwasten al gepakt, kleur je met haar mee in 'nijntje kleurblok'?
Wat is er nou fijner dan een middagje kleuren aan... »
Elk versje is een visje door Hans en Monique Hagen <p>Een bundel vol speelse gedichten voor jonge kinderen, samengesteld door Hans en Monique Hagen. </p><p>
</p><p>Voor <em>Elk versje is een visje</em> beke... »
Lipo is zijn mamma kwijt door Carolien Beumer Het olifantje Lipo is erg verdrietig. Hij is zijn mamma kwijtgeraakt. Gelukkig komt hij ooievaar Ooitje tegen die hem gaat helpen. Ook andere dieren helpen mee ... »
Hoe kan ik nou winnen? door Merle den Uijl Lieve Lief doet mee aan een wedstrijd om het mooiste holletje in het bos te maken. Ze neemt een kijkje bij de holletjes van de andere bosdieren. Zou het haar lu... »
Het moet geheim blijven door Heleen Schönfeld Het is 1979, een tijd zonder mobiele telefoons en internet. Een tijd waarin je elkaar brieven schreef of een kaartje stuurde vanaf je vakantieadres. Jana en Mar... »
Poepjespoedel door Dionne Boekhoud -van der Veer "Poepjespoedel" is een grappig verhaal over een prachtige witte poedel die plotseling last krijgt van scheetjes. Ze schaamt zich en gaat op zoek naar hulp bij v... »
Resa en de wolven door Lisette Salehi Orouzki-Roos Resa is een tienjarig meisje dat erg bang is in het donker. Ze kan er gewoon niet van slapen. Tot ze op een nacht helemaal alleen in een griezelig spookachtig b... »