Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In balans op het werk door Nienke Verhoeven & Pauline de Vries * Eenvoudige oefeningen met focus op je gedrag, gedachten en gevoelens<br/><br/>IN BALANS OP HET WERK<br/>Versterk je energiegevers<br/><br/>Je bent lekker aan ... »
De vijf rollen van een meesterherder door Linda Kohanov "Een oorspronkelijk meesterwerk. Linda Kohanov's De Vijf Rollen van een Meesterherder bevat een schat aan verlichte inzichten over hoe het natuurlijke gedrag va... »
U komt er zelf wel uit door Siebe A. Sonnema Over mislukkingen en de uitdaging daar toch iets van te makenManagementlessen geput uit dertig jaar interim-managementervaringen. Essays opgetekend naar aanleid... »
De kracht van liminaal denken door Dave Gray Het maakt niet uit wie je bent of wat je situatie is, verandering is altijd mogelijk. En als er een situatie is die je wilt veranderen, kan liminaal denken daar... »
Effectief project- en programmamanagement door Florian Bekkers Maatschappelijke opgaven zijn in toenemende mate complex, dynamisch en alleen succesvol aan te pakken met de inzet van verschillende partijen en disciplines. Ov... »
Teams van de toekomst door Guido van de Wiel & Jaco van der Schoor De druk op teams neemt steeds verder toe. Ze moeten steeds meer met steeds minder presteren. Er is steeds minder tijd voor teamontwikkeling, medewerkers wissele... »
Building Tribes door Danielle Braun & Jitske Kramer Lessen uit de antropologie voor iedereen die liever een tribe bouwt dan een organisatie bestuurt.Na het eerder verschenen, prijswinnende 'De Corporate Tribe' ee... »
Kick-off door Anne Nieboer & Claire Lovell Droom je van een succesvol project waarmee je ideeën snel kunt omzetten in acties?
Stop met eindeloos brainstormen, vergaderen en dikke rapporten schrijven. K... »
Uitstekend door Paul Rulkens Wilt u uw business en uw carrière versnellen en als een giraf uittorenen boven de zee van muizen om uw heen? Dan is het nú tijd om daar serieus werk van te make... »