Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Praten met kinderen door Jan Janssens & Nicole van As Dit handboek hoort bij het boek Praten met kinderen. Een boek voor ouders en andere opvoeders. Het handboek geeft aan hoe rond de inhoud van Praten met kinderen... »
Hechting & loyaliteit door I. Huibregtsen Hechten en loyaal-zijn doen ouders en kinderen al eeuwen. Jeugdhulpverleners en jeugdbeschermers hebben dagelijks te maken met de begrippen hechting en loyalite... »
Oplossingsgericht werken voor de klas door Louis Cauffman In dit praktijkboek neemt Louis Cauffman je mee in wat oplossingsgericht werken voor het onderwijs kan betekenen. De focus ligt daarbij op de werkrelatie tussen... »
Weet je wat ik heb? CVI door Centrum Ganspoel Dit is een boek voor en over kinderen en jongeren met CVI. Zij hebben problemen om goed te kijken en de oorzaak daarvan ligt in de hersenen. <br/>Boeken zijn ei... »