Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Buskruit met Peuters door Marieke Wigmans-Bremers, Nina Veeneman-Dietz & Noor Schutte-Kerckhoff »
Deugdenvriendjes Doe-Boek door Annelies Wiersma Met peuters en kleuters aan de slag met deugden: kan dat al? Wat zijn deugden? Hoe kunnen ze helpen bij de opvoeding thuis, maar ook in de kinderopvang of kleut... »
De levensopdracht van nieuwetijdskinderen door Hans Stolp Nieuwetijdskinderen staan bekend als druk en chaotisch. Ook zijn ze gevoeliger dan kinderen uit vroegere generaties. Dat komt omdat hun geestelijke lichamen een beetje zijn gaan Âlubberen en niet meer zo vast aan het fysieke lichaam zitten. »
Famidoo guide Belgium with kids 2008-2009 door Deze gids in het Engels is specifiek bestemd voor expats die met hun gezin in België samenkomen en niet zo vertrouwd zijn met de procedures en gewoonten van he... »