Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Konijntjes HELDdadige dag door Masha Middelveld Op een dag gaat het konijntje zijn holletje uit en ziet hij dat alle kleurrijke bloemetjes zwart zijn. Hij gaat op onderzoek uit, komt erachter wie de dader is ... »
Stinkie door Tjibbe Veldkamp Ken je die boeken over paardenmeisjes? Die dromen van een eigen pony die Pinkie heet? En dat die droom dan uitkomt? En dat ze op het eind dan ook nog een wedstr... »
Suus en Sem op zwemles door Linda Bikker Suus en Sem gaan naar zwemles.Suus staat aan de kant.Sem is al in het bad.‘Kom je ook?’ vraagt hij.‘Ik durf niet’, huilt Suus.‘Ik heb een idee’, zegt juf.Haalt ... »
Polletje Gras en het Spookje door Annelies Knoop Over een spookje dat verdwaald is. Over Snuit, de hond die alles vindt. Over de muis, de mol en de slak. Over de drie ratjes, die ruzie maken. Over de r... »
Amy op zolder door Eveline van Dienst Amy wie? Amy is een stoere meid van vier jaar oud. Ze vindt het leuk om op de zolder te zijn. En spannend, omdat het er donker is. Alleen dikke pech voor Amy: z... »
Kleine wijsneusjes door Tom van Rossum Een feest voor de kleintjes vanaf 3 jaar.Elk vogeltje zingt zoals het gebekt is en dat geldt zeker voor kinderen. In hun hoofdjes speelt zich heel wat af. Zij k... »
Het leven van de onzichtbare man door Roos Driessen De onzichtbare man is een avontuurlijke man en onderzoekt mysteries. Hij maakt veel avonturen mee, ook met andere onzichtbare mannen en vrouwen. Van een ontplof... »
Mama's zijn stoer! door Ellen Wennink & Elsbeth de Jager Mike heeft twee moeders. En dat is helemaal niet stom, maar juist stoer! Vanaf 5 jaarRoy plaagt Mike. 'Twee mama's, dat is stom,' zegt hij dan. 'Ik vind het ech... »