Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heksje Mimi en kabouter William op school door Kathleen Amant Een magisch verhaal over kattenkwaad in de klas. Voor ondeugende heksenvriendjes vanaf 3 jaar.Heksje Mimi is klaar om naar school te fietsen. Haar kaboutervrien... »
Dobber door Mack van Gageldonk Dobber drijft wat rond op de plas. Lekker dobberen. Heerlijk vindt hij dat! De wind brengt hem naar plekjes waar hij nog nooit is geweest. Naar mooie plekjes, m... »
Klein wit visje diep in de zee door Guido van Genechten Een avontuurlijk boek over de diepe zee voor kleine durvers vanaf 2,5 jaar.Hoe diep zou de zee eigenlijk zijn? Daar is Klein wit visje erg benieuwd naar. Maar z... »
Do het draakje door Marjet Huiberts & Sebastiaan van Doninck <p>Do het draakje heeft geen mama.
En al helemaal geen papa.
Hij komt uit een drakenei,
dat lag eenzaam in de wei.</p> <p>Lukt het Do een mama... »
Iedereen telt door Kristin Roskifte <p>Dit is een kijk- en zoekboek, een kleurrijke blik op onze wereld.</p> <p>Tel de mensen, voel met hen mee en ontdek hoe hun verhalen verweven raken.</p> <p>Vo... »
De dino's door Marion Billet Een mooi speelboekje over dino's voor kinderen vanaf 2 jaar.De wereld van de dino’s ontdekken wordt nog leuker met een interactief boekje dat jonge kinderen uit... »
De brandweer door Deborah Pinto Een mooi speelboekje over de brandweer voor kinderen vanaf 2 jaar.De wereld van de brandweer ontdekken wordt nog leuker met een interactief boekje dat jonge kin... »
Dag babypoesje! door Nathalie Choux Een lief schuifboekje over een kein poesje voor kinderen vanaf 1 jaar.De wereld van een babypoesje ontdekken wordt nog leuker met een interactief boekje dat jon... »
Dag kleine vogel! door Nathalie Choux Een lief schuifboekje over een kleine vogel voor kinderen vanaf 1 jaar.De wereld van een kleine vogel ontdekken wordt nog leuker met een interactief boekje dat ... »
Het bos door Nathalie Choux Een mooi schuifboekje over het bos voor kinderen vanaf 1 jaar.Het bos ontdekken wordt nog leuker met een interactief boekje dat jonge kinderen uitnodigt om zelf... »