Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kracht van een slecht idee door Rico Bakker We doen iedere dag dingen die – als je er goed over nadenkt – heel raar zijn. We krijgen salaris in ruil voor tijd, niet productiviteit. We bouwen auto’s die en... »
Methoden en technieken voor het Hoger Onderwijs door N. Verhoeven Wat is onderzoek? is een heldere inleiding in methoden en technieken van onderzoek. Het geeft antwoord op vragen als: wat is onderzoek doen eigenlijk, hoe zet... »
Wereld van verschil door Naomi Ellemers n the public arena, discussions of the most pressing problems of our time (e.g., social inequality, religious conflicts, climate change) tend to emphasize indiv... »
Leven in media door Mark Deuze Media zijn voor ons als wat water is voor vissen: we leven niet met media maar in media. Want leven mét media suggereert dat we ook kunnen leven zónder media. D... »
Zorgen voor anderen, zorgen voor jezelf door Kirsten DeLeo Dit boekje biedt praktische en essentiële contemplatieve methodes en meditaties. Of je nu zorgt voor een geliefde of vriend die te maken heeft met ontberingen e... »