Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dutch Mountain Trail door Thijs Horbach & Toon Hezemans De Seven Summits zijn de zeven steilste bergtoppen van Zuid-Limburg. Beklim ze allemaal in de spannendste rondwandelingen met de meeste bergbeleving!De Dutch Mo... »
Wandelen in Rijnland door Cock Hazeu & Peter Kuiper Ook in het drukke westen van het land zijn geweldige wandel-mogelijkheden! Met deze gids wandel je in het Groene Hart, in de omgeving van Leiden, Bodegraven, Go... »
Dwars door België door Arnout Hauben Arnout Hauben trekt dwars door België, van Brugge naar Aarlen. Hij volgt daarbij de route van GR 129, het langste bewegwijzerde wandelpad van ons land. Van de P... »
Over de groene zoden 2 door Zwerven over Père Lachaise in Parijs, het Zentralfriedhof in Wenen, de joodsebegraafplaats in Praag of een romantisch dorpskerkhof in Engeland: velenvan ons bez... »
De 3 bestaat niet door Gerbrand Bakker Eerst vindt Gerbrand Bakker de wandeling te ver, dan te koud, een derde keer verdwaalt hij, en ten slotte komt hij erachter dat wandelroute 1, die langs zijn hu... »
De grote ronde door Thomas Rosenboom Ooit begon Thomas Rosenboom met wandelen omdat hij niet binnen kon zitten zonder eerst buiten te zijn geweest. Nu maakt hij al jarenlang elke dag een wandeling ... »
Bergje door Bregje Hofstede In Bergje beklimt Bregje Hofstede de berg die zij zo vaak bezocht als kind: de Sass Songher in de Dolomieten. In haar kinderogen had de berg mythische proportie... »