Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lieve hond door Marleen van Baal Honden raken ons aan. Ze ontroeren, laten ons lachen, voelen, nadenken, stilstaan en in beweging komen. Dat laatste letterlijk en figuurlijk. Elke hond heeft on... »
Geef poot! door Soraya Van Duijn De vriendschap tussen een mens en een hond is bijzonder. Het is een levenslange metgezel.Met geef poot! neem ik jullie mee op reis in de vriendschap tussen mijn... »
Spellen voor Honden door Helen Hagestein In deel 4 Spellen voor honden, van snuffelspel tot hersenspel, inspireert Helen Hagestein opnieuw met maar liefst 110 nieuwe spellen! Het thema van dit boek is:... »
Spellen voor Honden door Helen Hagestein Met trots presenteer ik deel 3 van Spellen met honden! Ook nu is het weer gelukt om 110 nieuwe low-budget-spellen te bedenken die je samen met je hond kunt doen... »
Spellen voor Honden door Helen Hagestein Dit is mijn tweede boek over spellen voor honden. In dit boek beschrijf ik 110 nieuwe spellen om met de hond te doen. De spellen zijn wederom gemaakt van huis-,... »
Spellen voor Honden door Helen Hagestein In dit boek beschrijf ik 111 spellen om met de hond te doen. De gebruikte spelvoorwerpen zijn betaalbare huis-, tuin- en keukenvoorwerpen. Vaak heb je het al in... »
Van Scruffy naar Fluffy door Wanda Klomp Ben jij dol op je Labradoodle en wil je hem de beste verzorging bieden, maar heb je nog zoveel vragen waar je eerlijke, no-nonsense antwoorden op zoekt? Doodlet... »
Op reis met je hond door Baasjes en honden zijn vaak onafscheidelijk. Zowel jij als je hond kunnen het dan ook ontzettend fijn vinden om samen op reis te gaan. Naar zee of op citytrip, ... »