Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Value-based projectmanagement door Nicoline Mulder *** WINNAAR VAN DE OOA-PRIJS 2013 *** Orde en chaosComplexe projecten lijken eerder chaotisch te verlopen dan ordelijk. Planningen worden niet gehaald, van behe... »
Tien beïnvloedingsvaardigheden door Jan Bijker Manager, adviseur, staffunctionaris, OR-lid: welke functie je ook hebt, je probeert maximale invloed uit te oefenen om je doelen te bereiken En daar zijn nogal ... »
Praktijkgids voor toezichthouders door Bert van der Zaag & Peter Razenberg <p>Toezicht houden: in het verleden een eervolle bijbaan. Die tijden zijn voorbij. Macht, moraliteit, informatieverwerking, risicomanagement, diversificatie, be... »
Motieven voor bedrijfstransformatie door René Van Zweden ‘Lauwe middelmaat is géén verantwoorde norm!’ Voor topprestaties zijn optimaal gemotiveerde medewerkers nodig en is leiderschap mét aanzien des persoons randvoo... »
We hebben al een vrouw door Bercan Gunel 'We hebben al een vrouw' is een handboek voor iedereen in het bedrijfsleven en de publieke sector die echt werk wil maken van diversiteit. Op basis van 20 jaar ... »
Verover Europa via Amazon door Marco Coninx Steeds meer buitenlandse webshops beproeven hun geluk in Nederland; er komen steeds meer vissers in dezelfde klantenvijver. Hoe kan de Nederlandse retailer in d... »
Ambtenarenrecht Wet- en regelgeving 2017-002 door Heeft u in uw dagelijkse praktijk te maken met ambtenarenrecht? In dat
geval moet u erop kunnen vertrouwen dat u werkt met actuele regelgeving.
Deze uitgave hel... »