Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik heb dit alles opgeschreven door Max Cahen De memoires van Max Cahen tonen ons een indrukwekkend zicht op de jodenvervolging in de Tweede Wereldoorlog. Max Cahen uit Vught wordt in 1941 gevraagd lid te w... »
Ik die verborgen ben door Friedrich Weinreb Aan de hand van het bijbelboek Esther laat de auteur de grondstructuur van de Bijbel zien, een grondstructuur die zich ook uitdrukt in het menselijk leven. Ook al lijkt alles toeval, de verborgen God blijkt toch zijn stempel te drukken. Weinreb geeft inzicht in 'het oude weten'. »
Joods oud en nieuw door I. Vorst Joods Oud & NieuwDrie bloemlezingenIn dit boek vind u drie bloemlezingen over de Joodse feestdagencyclus. Deze drie Joodse feesten in het najaar - aan het begin... »
hoofdstuk 4 en 5 door J.N. De Leeuwe A4-formaat. Gebonden met leeslint. Dit deel bevat hoofdstuk 4 en 5 van 'Tractaat Zegenspreuken' van de Talmoed, en handelt met name over de zegenspreuken die in... »
Jodendom door Arendo Joustra & J.A.S. Joustra 978-90-6882-868-9<br/><br/>Speciale Editie: Jodendom<br/>De Speciale Editie Jodendom geeft de noodzakelijke informatie over deze bijzondere religie. Verteld wor... »
Joods leven in Friesland door S. Van Der (red.) Woude Friesland kent al sinds de zeventiende eeuw een joodse gemeenschap. Net als overal hebben de joden in Friesland een eigen identiteit behouden. Desalniettemin on... »