Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Present! door Cees Harmsen Krijg jij die geweldige opdracht waar je geknipt voor bent? En de waardering die je verdient? In de netwerkeconomie wordt het steeds belangrijker om jezelf te l... »
Waarderend veranderen door Joeri Kabalt, Luc Verheijen & Saskia Tjepkema Organisatie- en teamontwikkeling zijn bijna vanzelfsprekende onderdelen geworden van het werk van een leidinggevende. Daarbij kun je denken aan organisatiebrede... »
Dansen met dilemma’s door Allard Everts & Steven Olthof Ontelbare dilemma's, van kleine tot grote, vinden wij op ons levenspad. Als bestuurder, als professional, als werknemer, als mens. Maar gaat het altijd om een k... »
Sociale innovatie in de praktijk door Hans Dagevos Sociale innovatie gaat om de bundeling van menskracht met als doel uiteenlopende maatschappelijke kwesties aan te pakken. Sociale innovatie heeft betrekking op ... »
Alle mens aan dek door Loubna Zarrou & Marjolijn Grijns Publieke organisaties zijn er om burgers te helpen en de activiteiten uit te voeren die we als samenleving belangrijk vinden. Ontwikkelingen gaan snel en in de ... »
Circulair Leiderschap door Ann Linnea & Christina Baldwin Denk eens na over het volgende:*Efficiënter en gerichter vergaderen *Oordeelloos luisteren*Gedeelde verantwoordelijkheid*Circulair leiderschap*Groepsbelang staa... »