Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Jarig! door Arthur van Norden & Jet Boeke Het is nacht. Dikkie Dik kan niet slapen, want morgen is hij jarig. Wat spannend! Als het ochtend is, valt Dikkie Dik eindelijk in slaap. Hallo Dikkie Dik! Wakk... »
Hooggeeerd publiek! door Els Vlieger In het circus is van alles te zien en te beleven: een wolf loopt over een koord, twee beren balanceren op een bal, drie schapen vormen een toren van wol... Zo k... »
Mijn oefenschrift rekenen (7-8 j.) 2de leerjaar / groep 4 door Kathleen Carlier In dit leuke oefenschrift leert uw kind vlot rekenen tot 100! De oefeningen volgen het schoolleerprogramma, zodat uw kind thuis verder kan oefenen wat het op sc... »