Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kinderen van bolderburen door Astrid Lindgren Al staan er maar drie huizen en wonen er maar zes kinderen toch is Bolderburen het fijnste dorp van de wereld. Want de kinderen van Bolderburen beleven van alles ze vinden schatten op het eiland sporen boeven op en worden betoverd. Kijk voor De kinderen van Bolderburen ook op Jeugdsentimenten. »
Verkozen door Kristin Cast & P.C. Cast Verkozen deel 1 - Het huis van de nacht<br/><br/>Het leven is moeilijk als je zestien bent, je moeder getrouwd is met een loser van een stiefvader en je vriendje liever bier drinkt en chilt met zijn maten. Maar het is lang niet zo moeilijk als Uitverkoren zijn. »
Iedereen was er door Toon Tellegen Een slak en een schildpad die ruzin over wie nu het langzaamst is de eekhoorn die de mier vreselijk mist als die op reis gaat en de walvis die de potvis een trucje leert om beter in slaap te kunnen vallen. Allemaal fijne dierenverhaaltjes die verzameld werden in rsquoIedereen was er de nieuwe verhalenbundel van Toon Tellegen. »
Over tijd door Dirk Bracke Opeens draaide Martin zich om en sloot haar in zijn armen. Terwijl het water tegen hun knien kabbelde kuste hij haar. Ze probeerde zich in de kus te verdrinken ... »
Een spannend boek over de avonturen van Mattanja en zijn familie in Isral, die spelen in de tijd van de bijbel. Mattanj... »
De hemel van Heivisj door Benny Lindelauf Zuid Limburg, 1938. Fings droom is zojuist in duigen gevallen. In plaats van dat ze mag doorleren voor onderwijzeres, moet ze gaan werken bij de Sigarenkeizer. ... »
Omhulde stad door Ransom Riggs Dit is het vervolg op 'De bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine'.Het verhaal begint in 1940 en sluit aan op het eerste boek. Jacob en zijn nieuwe vrienden z... »
De outsiders door John Flanagan <p>John Flanagan, de auteur van de internationale bestsellerserie 'De Grijze Jager', heeft een nieuwe spin-off-serie geschreven: 'Broederband'. Daarin weet hij ... »
Wiplala door Annie M.G. Schmidt Een klein mannetje is het. Geen kabouter maar een wiplala. En zo heet hij ook. Wiplala kan tinkelen, een soort toveren, maar hij vergeet steeds hoe hij de dinge... »