Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Naast de spreuken en gebeden voor moeder en kind van Rudolf Steiner bevat dit boek spreuken voor bij de maaltijden en spreuken en gedichten voor allerlei bijzo... »
Studeer Effectief door Albert Pilot, Bernadette van Hout-Wolters & Pieter Jongepier In het hoger onderwijs worden studenten verwacht zelfstandiger te studeren, meer studiestof te verwerken in kortere tijd en ingewikkeldere tentamenvragen te bea... »
Speciale onderwijszorg in het voortgezet onderwijs door De volkswijsheid kleine kinderen kleine zorgen grote kinderen grote zorgen gaat eigenlijk ook op in het onderwijs. Als een kind in het voortgezet onderwijs nog... »
Kinderen met NLD door A. van Dijk Als je als ouder te horen krijgt dat je kind een nonverbale leerstoornis genaamd NLD (Nonverbal Learning Disabilities) heeft, rijzen er een heleboel vragen. Wat... »