Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vooruit door E. Schrover leerspelletjes voor de onderbouw.... »
Je vak in een vreemde taal? door Johan Strobbe, Lies Sercu & Lies Strobbe De interesse voor het aanbieden van middelbare schoolvakken in een vreemde taal (CLIL of Content-and- Language Integrated Learning) is de laatste jaren sterk ge... »
Fenomenologie van Merlaeu-Ponty door R.C. Prof. Dr. Kwant Het woord fenomenologie, leerde er verschijnselen, is van oudere datum; hoofdwerken van Hegel en Ed. von Hartmann dragen het reeds in hun titel. Maar in de bete... »
Samen verschillend door Anke van Keulen & Elly Singer Samen verschillend gaat over werken met diversiteit in de kinderopvang en is een vervolg op Pedagogisch kader kindercentra 0-4 jaar en Pedagogisch kader k... »
Schrijfkriebels door M. Derwig Schrijfkriebels is een praktisch boek waarin leerkrachten een leidraad vinden om kinderen ervaringen op te laten doen in het bewegen in het platte vlak. Dit boe... »