Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Betuweroute door Gerrit Nieuwenhuis De Betuweroute is één van de meest omstreden spoorwegprojecten in Nederland geworden. In dit boek wordt ingegaan op de historische ontwikkeling van het railgo... »
Spoor & Tram door *, diverse & Diversen SPOOR & TRAM geeft jaarlijks in woord en beeld een uitgebreid overzicht van de spoor- en
tramwegen in Nederland, met niet alleen veel aandacht voor het rollend... »
75 jaar Nederlandse Vereniging van Belangstellenden in het Spoor-en tramwegwezen. Bij dit jubileum is er voor gekozen een aantal deskundige auteurs aan het woo... »
De Amsterdamse drie-assers door J. van Huijksloot motorrijtuigen serie 491 - 550 en aanhangrijtuigen 951 -1000... »
Dit boek omvat een veelzijdige selectie van ruim 400 zwart-wit foto's en kleurendia's van spoorwegongevallen in Nederland gedurende de periode 1970-1996.