Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lang zal ze leven door Koos Meinderts Op weg naar school ziet Eva een oude vrouw op het spoor staan, terwijl de slagbomen rinkelend naar beneden gaan. Ze bedenkt zich geen seconde en trekt de vrouw ... »
#selfie door Caja Cazemier Mirte baalt van haar ouders. Die behandelen haar als een klein kind, vindt ze. Dus als ze via social media een wat oudere jongen ontmoet die haar ‘een mooie vro... »
Het geluid van de stilte door Filip Plompen Nick wordt gepest op school. Ze lijkt misschien een beetje op een jongen, maar verder is ze een doorsneemeisje van zeventien. Toch is zij 'de gelukkige'.In een ... »
Huize Fluitekruid en een fantastisch schoolkamp door Ingrid Medema Hoi!Ik ben Meggie (je spreekt de g uit zoals de g in google) en ik ben nog net geen 12 jaar. Ik woon in Huize Fluitekruid, een groot, oud huis aan de rand van e... »
Papa, waar blijf je? door Willemijn de Weerd Op 1 oktober 1944 vindt in Putten een razzia plaats naar aanleiding van een mislukte verzetsaanslag. Meer dan 600 mannen worden afgevoerd naar kamp Amersfoort. ... »
De avonturen van reus Piep door Gerda Bijlsma Reus Piep is bijna net zo groot als de bomen in het Eikenbos. Maar hij kan nog groter worden door een geheimzinnig kruid. Waar komt dat kruid vandaan en is het ... »