Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De breekbaarheid van het goede door Martha Nussbaum De breekbaarheid van het goede-Martha Nussbaums meesterwerk over Griekse filosofie, lietratuur en het goede leven
In De breekbaarheid van het goede bestudeert M... »
Moeilijk te geloven dat ik echt besta door Martijn Meijer In de Maand van de Filosofie 2014 verschijnt ' Moeilijk te geloven dat ik echt besta', waarin Martijn Meijer op persoonlijke wijze schrijft over ons verlangen n... »
De mens, een transcendentaal-kritische filosofie door Koen Stuve Dit essay is het resultaat van een zoektocht die begonnen is met twijfels omtrent een politieke overtuiging. Twijfels waaruit aloude vragen naar voren kwamen al... »
Hindoeisme door A. Nugteren heden en verleden... »
Janken naar de maan door B.P. de Roeck Honden janken naar de maan. Mensen ook, zegt Bruno De Roeck. Wij reiken naar een geluk dat voorbij onze grenzen ligt. Naar een dieper verstaan van de wereld en ... »