Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dagboek van een Autist / ADHD'er door Alias Auti Alias Auti is gediagnostiseerd met Autisme en ADHD.Door die problematiek, heeft hij veel moeite met alledaagse dingen en dat komt dan ook in een tal van situati... »
Op weg naar Vejrum door Jan Nagelkerke Een exclusieve greep uit de dagboeken.... »
Weer thuis door Almo Caloe Gedurende ons leven zijn we continu bezig een fijn thuis te creëren. In onszelf streven we naar een plek waar we ons veilig en gelukkig voelen. En in een huis g... »
Opus 77 door Cees Dubbeldam In 'mijn' tijd was de dominante factor de Tweede Wereldoorlog.Mijn “begin”, was het einde van de oorlog, die leidde tot gevoelens van bevrijding die mensen ove... »
Muijser Kroniek door Bastiaan Brink Martijn Muijser: 'Mijn vader is overleden toen hij tweeënzestig was. Het gebeurde in 1968, ik was zesentwintig en hij verdween in één keer uit beeld. Niemand ha... »
Verst verleden door Hanny Michaelis ‘Straks / ben ik er ook niet meer. Dan / zal het zijn alsof wij drieën / nooit hebben bestaan’, zo dichtte Hanny Michaelis (1922–2007) ooit over haar ouders, di... »
Men moet door Arjen Fortuin <p>Bij zijn overlijden in 2014 gold Gerrit Kouwenaar als de grand old man van de Nederlandse poëzie: geëerd door zijn collega’s, bekroond met alle belangrijke p... »
Theo Thijssen (1879-1943) door Peter-Paul de Baar Theo Thijssen (1879–1943) is vooral bekend als schrijver van <i>Kees de jongen</i> (1923). Dat nu honderdjarige boek is ‘eeuwig mooi’ – net als het haar van Kee... »
Paul van Ostaijen door Matthijs de Ridder Een indrukwekkend tijdsdocument, een heldere cultuurgeschiedenis en bovenal een eerbetoon aan de dichter die de wereld wilde veranderen.Paul van Ostaijens leven... »
Levensherinneringen door Louis Spohr <p>Louis Spohr (1784-1859) is een van de weinige grote musici van wie we een autobiografie bezitten. Deze boomlange ‘Duitse Paganini’ was in heel Europa beroemd... »